Кодування алкогольної залежності Івано-Франківськ

Закодуватись від алкоголю Івано-Франківськ

де закодувати від алкоголю в івано франківську, як закодувати жінку від алкоголю, івано франківськ де можна закодувати від алкоголю, де можна закодуватися від алкоголю івано франківськ, скільки коштує закодувати людину від алкоголю

укол від алкоголю


Телефонуйте до нас у Івано-Франківську +38(066) 356-03-65 і ви про все дізнаєтесь!

Кодування Еспераль в Івано-Франківську: способи введення препарату і механізм дії

При лікуванні алкогольної залежності використовуються найрізноманітніші методики, в тому числі і кодування. Його головне завдання - «перепрограмувати» організм і допомогти людині повністю відмовитися від вживання спиртного.

Особливості та переваги кодування від алкоголізму Еспераль

Використовуючи різні методики, лікарі допомагають залежному виробити негативне сприйняття будь-яких напоїв, що містять алкоголь. При проведенні процедури кодування пацієнтові пояснюється, що вживання спиртного приведе до серйозних наслідків для організму: сильному алкогольному отруєнню і навіть летального результату. Найчастіше для підшивки використовуються препарати на основі дисульфіраму, найбільш ефективним з яких є Еспераль. Це засіб виробляється на основі дисульфіраму. Він впливає на процес обміну речовин і несумісний з алкоголем. В метаболізмі етанолу беруть активну участь ферменти, які спочатку розщеплюють спирт до ацетальдегіду, а потім до оцтової кислоти, яка виводиться з організму через нирки. Дісульфірам блокує вироблення ферменту алкогольдегідрогенази. Це означає, що етанол розщеплюється до ацетальдегіду, який накопичується в крові. Чим вище концентрація цього токсину, тим важчими будуть наслідки для організму. Секрет успіху кодування Еспераль полягає в повній несумісності препарату з будь-якими спиртними напоями. Навіть невеликий чарки алкоголю досить, щоб почало розвиватися сильне отруєння. Щоб уберегти себе від небезпечної реакції, людина повністю перестає вживати спиртне. Медикаментозне кодування заміщає собою інстинкт самозбереження, який у алкоголіків повністю атрофується. Після введення препарату в організм, лікар може провести провокацію, дозволивши пацієнту випити трохи спиртного. Далі людина відчує симптоми найсильнішого отруєння: нудоту, запаморочення, перепади тиску, збої серцевого ритму, судоми, паніку. Лікар відразу ж введе антидот, щоб стабілізувати стан пацієнта. Після того, як людина відчує на собі наслідки зриву кодування, у нього сформується гостре неприйняття будь-яких спиртних напоїв, навіть їх вид і запах будуть викликати огиду. При самовільному зриві кодування і без своєчасної допомоги інтоксикація може привести до інсульту, інфаркту, гіпертонічного кризу, важку патологію печінки і стан коми.

Кодування Еспераль є дієвою процедурою, яка має ряд переваг:


1. Не потрібно щодня контролювати прийом препарату.

2. При дотриманні рекомендацій лікаря дисульфирам повністю безпечний для організму.

3. Потрібна концентрація активної речовини в крові досягається поступово.

4. Кодування має довгий термін дії - до 5 років.

Сама процедура введення препарату нескладна і не займає багато часу. Пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту і може вести звичний спосіб життя: працювати, подорожувати, займатися спортом і т.д. Єдина заборона - це вживання спиртного.

Способи кодування від алкоголізму Еспераль

Є кілька варіантів використання цього препарату: 1. Вшивання. Як імплантів використовуються стерильні таблетки або ампули з розчинними мембранами. Капсули поміщають під шкіру в важкодоступному місці на тілі (Частіше у сідницю). По мірі розчинення захисних оболонок препарат буде вивільнятися і накопичуватися в крові і тканинах внутрішніх органів. Якщо в період дії препарату людина вип'є хоча б трохи алкоголю, дисульфірам почне активно діяти і спровокує інтоксикацію. Кодування Еспераль вшиванням діє найдовше (близько 5 років) і дозволяє людині повністю позбутися від потягу до етанолу.

Ін'єкції

Препарат може вводитися в вену, м'яз, а також під шкіру в області живота або лопаток (гель). Уколи безболісні і відрізняються високою біодоступністю. Швидше за все починає працювати препарат, який був введений внутрішньовенно.

Таблетки

Еспераль також випускається у формі пероральних таблеток. Цей спосіб кодування застосовується порівняно рідко, так як необхідно постійно контролювати прийом ліків. Даний метод найчастіше використовують для тих пацієнтів, у яких сформована стійка мотивація на лікування. При нерегулярному прийомі препарату кодування не буде працювати, і людина знову повернеться до вживання спиртного.

Підготовка до кодування

Це дуже важливий етап, від якого буде залежати ефективність процедури. Спочатку лікар призначає пацієнтові ретельне обстеження, щоб виключити індивідуальну непереносимість препарату і уникнути можливих ускладнень. Якщо у пацієнта будуть діагностовано важкі патології органів шлунково-кишкового тракту, щитовидної залози, серця, легенів, печінки, психічні розлади, пухлини, захворювання ЦНС, то препарат Еспераль використовувати не можна. У таких випадках нарколог підбирає інші методики кодування. Перед введенням препарату людина повинна повністю перестати пити. Період утримання від алкоголю зазвичай займає від 5 до 7 днів. Цей час необхідний організму для повного очищення від продуктів розпаду етанолу. Якщо в крові залишиться хоча б невелика його кількість, дисульфірам спровокує отруєння. Саме тому, крім добровільного утримання від вживання спиртного, нарколог також проводить детоксикацію. Період тверезості також позитивно впливає на психіку людини, зміцнює його силу волі, дозволяє спокійно осмислити своє життя і визнати наявність проблеми. Пацієнт налаштовується на позитивний результат лікування, що значно полегшує подальшу терапію.

Як проходить кодування

Всі маніпуляції проводяться швидко і безболісно. Укол займає всього кілька хвилин і не викликає дискомфорту.

Трохи довше триває процедура кодування Еспераль вшиванням: спочатку пацієнтові вводиться анестетик, а потім робиться невеликий надріз на шкірі, в який поміщається препарат. Зверху накладається акуратний шов і наступні кілька днів необхідно берегти місце введення ліків від води і не забувати про регулярну зміну пов'язок і обробці шва антисептиком. Кодування Еспераль є однією з найбільш популярних і ефективних процедур при лікуванні алкоголізму в нашому медичному центрі. Часто воно поєднується з психотерапевтичними методиками, щоб домогтися максимального результату в боротьбі з хронічною залежністю. Всі послуги проводяться тільки досвідченими фахівцями. Після кодування, людині доведеться трохи скорегувати своє дозвілля, щоб повністю виключити алкоголь. Важливу роль відіграє щира підтримка близьких - вона зробить благотворний вплив на психологічний стан людини, допоможе зміцнити відносини в родині і знайти новий сенс життя. Перед прийняттям рішення ви можете проконсультуватися з наркологом, який докладно розповість про всі можливі процедури кодування. Дізнатися більше інформації про виклик лікаря, ціною послуг, прочитати відгуки клієнтів можна на нашому сайті.

Як закодувати людину від алкоголізму кодування від алкоголізму івано франківськ, як позбутися алкогольної залежності, закодувати від алкоголю ціна, кодіровка від алкоголю ціна, скільки коштує закодувати від алкоголю, як позбутися залежності від алкоголю, засоби проти алкоголізму, ампула від алкоголізму, кодування від алкоголізму івано франківськ ціна, як позбутися алкоголізму, кодування від алкоголізму ціна, методи лікування алкоголізму, як побороти алкогольну залежність, кодування від алкоголізму в івано франківську, як відвернути від алкоголю, як відучити людину від алкоголю, лікування алкоголізму народними засобами, як закодуватися від алкоголю, де можна закодуватися від алкоголю, лікування від алкогольної залежності, скільки коштує кодування від алкоголізму, кодування від алкоголю івано франківськ, як позбутися алкоголізму в домашніх умовах, кодування від алкоголізму ціни, як позбутись алкогольної залежності, як побороти алкоголізм, від алкогольної залежності, як лічити алкоголізм Як закодувати людину від алкоголізму
Закодувати від алкоголя вдома закодироваться от алкоголя, закодувати від алкоголю, закодувати від алкоголю ціна, закодуватися від алкоголю, закодуватись від алкоголізму, кодирование от алкоголя ивано франковск, кодирование цена, кодирования алкоголизма, кодировка довженко, кодировка от алкоголизма, кодировка от алкоголя цена, кодування алкоголізму, кодування алкоголіків, кодування від алкоголізму, кодування від алкоголізму відгуки, кодування від алкоголізму івано франківськ, кодування від алкоголізму івано франківськ ціна, кодування від алкоголізму івано франківськ ціни, кодування від алкоголізму івано-франківськ, кодування від алкоголізму івано-франківськ ціна, кодування від алкоголізму івано-франківськ ціни, кодування від алкоголізму ціна, кодування від алкоголізму ціна, кодування від алкоголізму ціни, кодування від алкоголю, кодування від алкоголю в івано-франківську, кодування від алкоголю івано-франківськ, лечение алкоголизма довженко, як закодувати людину від алкоголю, як закодувати чоловіка від алкоголю, як кинути пити в домашніх умовах Закодувати від алкоголя вдома