Центр лікування від алкоголізму у Івано-Франківську

Наркологічний Центр Івано-Франківськ

працюємо звично в умовах воєнного стану, без вихідних, амбулаторно, а також можливий виклик на дім у Івано-Франківську та області, анонімно

Телефонуйте:

+38(098) 235-45-18, +38(066) 356-03-65

Молитва звілнення під недуги пияцтва

Господу помолімся

Господи, Спасителю наш, що подолав великі диявольські спокуси в пустелі, звільни раба Божого від рабства лукавого. Вияви йому благодать Свою, щоб вірно дотримав дане ним на святому Хрещенні слово: постійно відрікатися сатани і всієї служби його.

Допоможи йому дотриматися постанови не надуживати алкоголем і у тверезості проводити всі дні свого життя, спрямуй стопи його, щоб не блукав він бездоріжжями, а вірно тримався шляху спасіння, який Ти вказав з безмежної Твоєї любові до нас. Господи, щедрий і премилостивий, не бажаєш Ти смерті грішника, але навернення і спасіння його!

Господи, зглянься над всіма одержимими недугою пияцтва слугами Твоїми, і зокрема над (ім'я), немічним і грішним. Ти знаєш, які лиха він, переможений злобним і лукавим спокусником, зазнав внаслідок цієї недуги.

Врозуми його, Господи, звільни його з цього гріховного узалежнення, утверди його у тверезості, скріпи у стриманості. Зволь відродити у ньому турботу про здоров'я душі і тіла.

Допоможи йому зростати у чеснотах на добро його і наших ближніх. Вчини, щоб у тверезості провів він всі дні життя і достойно прославляв ім'я Твоє Пресвяте, як на землі, так і у вічності. Амінь.

В імені Ісуса Христа звільняю Тебе від всякого поневолення наркотиками, алкоголем, нечистоти і інших узалежнень.

"Невичерпна Чаша" - молитва

О, Премилосердна Владичице! До Твого заступництва нині прибігаємо, молінь наших не знехтуй, але милостиво почуй нас: дружин, дітей, матерів і тяжкою недугою пияцтва одержимих, що заради неї від матері своєї - Церкви Христової і порятунку відпадають, братів і сестер і родичів наших зціли. О, Милостива Мати Божа, торкнися сердець їх і скоро підніми від падінь гріховних, до рятівної помірності приведи їх. Ублагай Сина Свого, Христа Бога нашого, хай простить нам гріхи наші і не відверне милості Своєї від людей Своїх, але зміцнить нас у тверезості і цнотливості. Прийми, Пресвята Богородице, молитви матерів, про чад своїх, дружин що сльози проливають, про чоловіків своїх ридаючи, дітей, сиріт і убогих, заблудлих, залишених, і усіх нас, що до ікони Твоєї припадаємо. І нехай досягне це благання наше, молитвами Твоїми, до Престолу Всевишнього. Покрий і убережи нас від лукавого переслідування і всіх підступів ворожих, у страшну ж годину відходу нашого допоможи пройти безперешкодно повітряні митарства, молитвами Твоїми позбав нас вічного осуду, щоб покрила нас милість Божа на віки віків. Амінь.

Ікона від пияцтва «Невипивана чаша»

Серед всіх анафіксов Богоматері, лик «Невипивана чаша» - найбільш актуальний. На цьому образі зображена Матір Божа з піднятими вгору руками. Перед Богоматір'ю знаходиться велика чаша, в якій зображений Богонемовля в тій же позі. Молитва Богородиці здатна позбавити віруючої людини від різних чаш:

  • спокусливою чаші;
  • чаші губить сім'ю;
  • чаші губить долю;
  • губить людську особистість.

Молитва від пияцтва іконі «Невипивана чаша» допомагає від різних порочних залежностей: від алкоголізму, від куріння або наркоманії. За багатьма відгуками віруючих людей відомо, що сильна молитва від пияцтва здатна вилікувати не тільки порочні хвороби, але також змінити духовний світ і особистість людини на доброчесний і християнський шлях. Наприклад, опустився чоловік від пияцтва після щирої молебінь підніметься і стане жити повноцінним життям.

Молитва «Невипивана чаша» від пияцтва допомагає:

  1. Коли хворий відмовляється лікуватися і ніяк не визнає алкогольну залежність. У такій ситуації можна навіть проводити обряд без відома алкоголіка;
  2. Підходить для істинно віруючих, для людей які моляться кожен день. Так можна вилікувати від пияцтва сина, чоловіка, брата, матір, навіть себе і інших рідних;
  3. Коли не припустима розголос постановки на облік до нарколога хворого. Таке можливо з деякими професіями. Відвідування нарколога в деяких випадках може посприяти проблем з трудовою діяльністю;
  4. При фінансові проблеми або обмежених можливостях. А молитва від алкоголізму чоловіка не вимагає фінансових витрат, коли лікування до спеціалізованих клініках досить дороге;
  5. Можна застосовувати молитву також в якості додаткового лікування. Адже вона здатна підтримати душевний стан, а також дати людині впевненості в тому, що зробив правильне рішення, кинувши вживати спиртне.

Хто може просити про допомогу у Богоматері

У сучасних реаліях найчастіше дружина потребує лікування для чоловіка. Але бувають випадки, коли діти просять допомоги від пияцтва матері, сестра за брата, матір за сина і т.д. Важливо зрозуміти, що зовсім не має значення, хто просить у Богородиці допомоги. Головне, щоб ви в неї вірили і просили її від чистого серця.

Також важливо розуміти, що позбутися від такої залежності дуже складно. Вам буде потрібно дуже багато терпіння, так як процес тривалий.

Зверніться до наркологічної клініки у Івано-Франківську Анонімно до нас саме зараз!

Або просто зателефонуйте до лікаря-нарколога у Івано-Франківську +38(097) 042-72-13, +38(066) 356-03-65

Заповніть форму для отримання безкоштовної консультації з наркологом, запису до лікаря, виклику додому для виведення із запою, кодування, лікування алкогольної залежності

молитва від алкоголізму, сильна молитва проти алкоголізму, молитва від алкоголізму чоловіка, сильні молитви від алкоголізму, молитви проти алкоголізму, молитва проти алкоголізму, молитва від алкоголізму батька, сильна молитва від алкоголізму, молитви які допомагають позбутися алкоголізму, алкоголізм лікування молитвою, сильні молитви за дітей які страждають алкоголізмом, молитва на зцілення від алкоголізму, лікування алкоголізму молитвами, молитва яка говориться на водохрище від алкоголізму, молитви угкц від алкоголізму, в сумах батюшка лікує молитвою алкоголізм, які молитви читати від алкоголізму, молитви що рятують від алкоголізму