Молитва на допомогу в боротьбі з алкогольною залежністю

Наркологічний Центр Івано-Франківськ

працюємо звично в умовах воєнного стану, без вихідних, амбулаторно, а також можливий виклик на дім у Івано-Франківську та області, анонімно

Телефонуйте:

+38(098) 235-45-18, +38(066) 356-03-65

Молитва звілнення під недуги пияцтва

Господу помолімся

Пресвята Богородице, Заступнице стражденних, до Тебе вдаюся моєю смиренною молитвою. Ти бачиш, як моє життя зруйноване пристрастю до алкоголю. Ця пагубна звичка завдає болю мені та моїм близьким.

Благаю Тебе, невтомна Заступнице, виблагай у Господа зцілення душі й тіла мого від недуги пияцтва. Проси для мене у Сина Свого сил повністю відмовитися від спокуси вживання спиртного.

Будь поряд, Матір Божа, у мить спокуси, щоб я вистояв і не впав знову. Поверни мені радість тверезого життя, мир у родині, благослови працю рук моїх.

Спаси мене від відчаю та безнадії, допоможи повністю звільнитися від пут пияцтва. Нехай хоч раз проллються мої останні п'яні сльози. Навчи мене радіти життю без чарки, провадь до Царства Сина Твого і Бога нашого. Амінь.

Молитва звілнення під недуги пияцтва
Молитва звілнення під недуги пияцтва

"Невичерпна Чаша" - молитва

Ось текст молитви, яка читається перед іконою «Невипивана чаша»:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, що не випив чашу гріховного заспокоєння, подану Тобі сатаною! Ти бачив людські страждання, спричинені пристрастю п'янства, і відвернувся від чаші сп'яніння, вказавши людям шлях тверезості.

Помилуй нас грішних, визволи від недуги пияцтва всіх, хто потрапив у ці сіті. Дай нам сили йти Твоїм шляхом тверезості. Благослови наші родини миром і злагодою, збережи молоде покоління від згубної пристрасті до алкоголю.

Милосердний Спасителю, благослови наш народ перемогою над цією недугою, щоб у славі й правді Твоїй ми прославляли Тебе, єдиного Бога в Трійці, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Невичерпна Чаша
Невичерпна Чаша

Ікона від пияцтва «Невипивана чаша»

Ось кілька цікавих фактів про ікону «Невипивана чаша»:

 • Ця ікона присвячена боротьбі з алкоголізмом та пияцтвом. Вона зображує чашу з вином, яку Христос не п'є, демонструючи відмову від спокуси пиятиства.
 • Ікона має глибокий релігійно-символічний зміст. Чаша уособлює пристрасть до вина. Христос жестом руки відсторонює її, показуючи приклад тверезості.
 • Зображення стало дуже популярним серед віруючих. Його розміщують в храмах, домівках, центрах реабілітації алкозалежних тощо.
 • Ікона нагадує віруючим про шкідливість алкоголю та спонукає до тверезого і поміркованого способу життя за прикладом Христа.

Молитва «Невипивана чаша» від пияцтва допомагає:


Згідно з віруваннями православних християн, молитва перед іконою «Невипивана чаша» допомагає:

 • Позбутися згубної залежності від алкоголю, вийти з запою чи тривалого пияцтва
 • Набути сил боротися із спокусами вживання спиртного
 • Відновити мир і злагоду в родині, якій завдає шкоди пияцтво одного із членів
 • Захистити дітей та молодь від вживання алкоголю під впливом негативних прикладів
 • Спонукати громаду та суспільство до тверезого і поміркованого способу життя
 • Зцілитися від алкогольної залежності та її наслідків з Божою допомогою

Отже, ця молитва дає сили та надію всім, хто потерпає чи страждає від пияцтва, а також сприяє формуванню культури тверезості.

Хто може просити про допомогу у Богоматері

Богоматір в православ'ї шанується як заступниця всіх, хто страждає та потребує допомоги. Тому до неї можуть звертатися з молитвами про допомогу:

 • Алкоголіки та їхні рідні - щоб вийти з пияцтва та відновити нормальне життя
 • Наркозалежні та їхні сім'ї - за звільнення від гріховних пристрастей
 • Хворі, каліки, скривджені долею - за одужання та полегшення страждань
 • Самотні, покинуті, бідні та безпритульні - за заступництво і милосердя до них
 • Подружжя, які не можуть мати дітей - за дарування радості материнства/батьківства
 • Ті, хто перебуває у важкій життєвій ситуації чи скруті - за допомогу та порятунок
 • Грішники, які шкодують про свої гріхи та блуд - за прощення та духовне відродження
 • Ув'язнені та репресовані несправедливо - за захист від кривд та утисків
 • Військовослужбовці та їхні сім'ї - за мирне небо над головою та благополуччя

Отже, практично кожен може звернутися до Богоматері по заступництво та заради спасіння душі. В православ'ї вірять, що вона чує і допомагає всім, хто щиро просить її перед іконою чи у молитві.

Зверніться до наркологічної клініки у Івано-Франківську Анонімно до нас саме зараз!

Або просто зателефонуйте до лікаря-нарколога у Івано-Франківську +38(097) 042-72-13, +38(066) 356-03-65

Заповніть форму для отримання безкоштовної консультації з наркологом, запису до лікаря, виклику додому для виведення із запою, кодування, лікування алкогольної залежності

молитва від алкоголізму, сильна молитва проти алкоголізму, молитва від алкоголізму чоловіка, сильні молитви від алкоголізму, молитви проти алкоголізму, молитва проти алкоголізму, молитва від алкоголізму батька, сильна молитва від алкоголізму, молитви які допомагають позбутися алкоголізму, алкоголізм лікування молитвою, сильні молитви за дітей які страждають алкоголізмом, молитва на зцілення від алкоголізму, лікування алкоголізму молитвами, молитва яка говориться на водохрище від алкоголізму, молитви угкц від алкоголізму, батюшка лікує молитвою алкоголізм, які молитви читати від алкоголізму, молитви що рятують від алкоголізму