Сучасне та ефективне лікування алкоголізму

Способи лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму - Кодування - Дектокс - Івано-Франківськ +38(066) 356-03-65

Працюємо у Івано-Франківську щоденно, без вихідних, з 06:00 до 21:00.

На жаль, проблема алкоголізму в нашій країні з роками не стає менш актуальною, нерідко шукають  відповідь на запитання про народні способи. Алкоголіками люди стають в будь-якому віці, і причин у цього негативного явища, як правило, безліч, разом з цим потрібно негайно обрати медикаментозний спосіб лікування алкоголізму, який проконує наша клініка, оскільки народні методи лможуть нашкодити здоров'ю потерпілого ще більше.

З цієї соціальною проблемою боролася і бореться держава, створюючи спеціальні клініки. В даний час крім державних лікувальних закладів, існують і приватні медцентри, які заради ефективного лікування шукають нові способи. Пристрасть до горілки називають алкоголізмом, який є хронічною алкогольною інтоксикацією. У всьому світі ця патологія визнана хворобливою залежністю. На даний момент часу існує безліч найрізноманітніших методів.

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську - це реальна можливість надання допомоги близьким людям, які страждають від цієї шкідливої ​​і небезпечної для життя патології.

Основні етапи лікування алкоголізму

В даний час лікувальний процес позбавлення від алкогольної залежності, повинен проходить в три етапи:

Перший етап - усунення тих наслідків, які відбуваються в результаті глибокої інтоксикації організму;

Другий етап - процес придушення потягу до будь-яких спиртовмісних напоїв;

Третій етап - профілактична терапія.

До етапів лікування також можна віднести і реабілітаційну частину, коли людина після лікування соціалізується і повертається до нормального життя.

Усунення наслідків, які відбуваються в результаті глибокої інтоксикації організму - це найважливіша стадія лікування. Зазвичай цей процес починається тоді, коли алкоголік знаходиться в запої, і виведення з запою - це складне завдання для фахівця. Як правило, вийти з цього стану рідко кому вдається без наслідків, і в деяких випадках взагалі неможливо. Допомога фахівця при виході із запою полягає в використанні інтенсивного лікування і спеціальних терапевтичних методів, у т.ч. методом Довженка.

Процес придушення потягу до будь-яких спиртовмісних напоїв повинен відбувається з використанням кодування або блокування. Ці методи відносяться до емоційно-стресових терапевтичних методів - методів навіювання.

Профілактична терапія призначається тоді, коли у хворого вже пригнічена пристрасть до алкогольних напоїв і їх вживання. На цьому етапі лікування використовують методи превентивної терапії, які спрямовані на відновлення психічного здоров'я людини.

Зверніться Анонімно до нас саме зараз!

Або просто зателефонуйте у Івано-Франківську 066-356-03-65

Заповніть форму для отримання безкоштовної консультації, запису до лікаря, виклику додому для виведення із запою, кодування, лікування алкогольної залежності

Перед застосуванням лікарського заcобу чи медичного виробу необхідна консультація з лікарем. ознайомлюйтесь з інструкцією на лікарський засіб. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Ми не є реабілітаційним закладом, допомога надається амбулаторно, і не займаємося примусовим (насильницьким) лікуванням!