Медична допомога при проблемах з алкоголізмом

Проблема алкоголізму

Лікування алкоголізму - Кодування - Дектокс - Івано-Франківськ +38(066) 356-03-65

Працюємо у Івано-Франківську щоденно, без вихідних, з 06:00 до 21:00.

Людина, що страждає алкогольною залежністю, може завдати шкоди не тільки собі, а й оточуючим. Якщо заглибитися в це питання більш серйозно, то 32% населення нашої країни залежні від алкоголю. Це страшний показник, який веде до повної деградації суспільства. Причини алкоголізму і основні моменти хвороби Івано-Франківську та області існує певна кількість центрів, які надають ефективні методи боротьби з алкогольною залежністю.

Анонімне лікування алкогольної залежності

Наприклад, наркологічна приватна клініка в Івано-Франківську, надає найбільш професійну і сучасну допомогу в боротьбі з цією хворобою. Тут працюють фахівці з великим досвідом, а також розумінням ситуації. У клініці вам допоможуть не тільки позбутися від психологічної залежності до спиртних напоїв, а й допомогти запустити відновлювальні процеси у вашому організмі. Лікування алкогольної залежності в Івано-Франківську можливе, від пацієнта необхідно тільки бажання і усвідомлення проблеми.

Як і чим лікувати алкоголізм

Сучасна медицина в лікуванні алкогольної залежності практикує використання двох методик: набір методів психотерапії та спеціальних медичних препаратів. При такому підході процес відвикання від алкоголю проходить менш болісно і набагато ефективніше. Щоб виключити можливість появи рецидивів, вже сам пацієнт повинен усвідомити всю складність ситуації і продовжити лікування з усіма його етапами, навіть за межами клініки.

Основні методи лікування алкоголізму

Клініка анонімного лікування алкоголізму у Івано-Франківську з року в рік підвищує рівень довіри і професіоналізму до себе не тільки динамікою позитивних результатів у пацієнтів, але і адекватним, і лояльним ставленням до пацієнтів. Людяність, яка проявляється з боку медичного персоналу, заслуговує на окрему увагу і повагу. До основних методів в боротьбі з алкогольною залежністю слід віднести: метод дезінтоксикації - процес виведення з організму алкоголю на протязі від 3 до 10 днів. Це дуже важкий час для пацієнта, а також для його здоров'я. Тут дуже важливо постійне спостереження фахівців і контроль за показниками життєдіяльності. Як правило, цей метод застосовується в амбулаторних умовах і має індивідуальний характер.

Метод кодування - давній і в той же час, сучасний метод боротьби з алкогольною залежністю. Він передбачає введення в організм препарату, який буде знижувати тягу до алкоголю і викликати його непереносимість. Даною методикою чудово піддаються особистості зі слабкою і вживається психікою. метод психотерапії - це груповий варіант психотерапії, так звані групи анонімних алкоголіків. Правильно поставлені завдання і цілі допомагають вивести пацієнтів з стану залежності і повернутися на правильний життєвий шлях. У спеціалізованих клініках в таких групах практикуються сучасні методики, які спрямовані на якісний і швидкий результат з позитивним ефектом. У боротьбі з лікуванням алкоголізму слід розуміти, що важливо усунути не тільки результат хвороби, а й викорінити причину такого явища.

Зверніться Анонімно до нас саме зараз!

Або просто зателефонуйте у Івано-Франківську 066-356-03-65

Заповніть форму для отримання безкоштовної консультації, запису до лікаря, виклику додому для виведення із запою, кодування, лікування алкогольної залежності

Перед застосуванням лікарського заcобу чи медичного виробу необхідна консультація з лікарем. ознайомлюйтесь з інструкцією на лікарський засіб. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Ми не є реабілітаційним закладом, допомога надається амбулаторно, і не займаємося примусовим (насильницьким) лікуванням!