Швидка наркологічна допомога Івано-Франківськ

Івано-Франківськ

Симптоми алкоголізму

Лікування алкоголізму - Кодування - Дектокс - Івано-Франківськ +38(066) 356-03-65

Працюємо у Івано-Франківську щоденно, без вихідних, з 06:00 до 21:00.

Лікування алкоголізму: небезпечні симптоми

Напої, що містять алкоголь, супроводжують людей з самого початку цивілізації. Однією з причин цього є вплив алкоголю на людей. Алкоголь допомагає людям простіше встановлювати і підтримувати контакти, святкувати успіхи, відзначати свята. Ще одна причина, не що інше, як бажання поліпшити настрій. Мотивація вживати алкоголь часто:

- Бажання впоратися з неприємними емоціями: страх, гнів, або нудьга
- Бажання не думати про труднощі, хворобах
- Бажання позбутися від заборон у відносинах з іншими
- Бажання випробувати змінені стани свідомості. Але майте на увазі, що багато людей, які споживають велику кількість алкоголю, потрапляють в розлад як психіатричне і фізичне. Уже перші такі симптоми повинні бути показанням для лікування алкоголізму, а якщо справа дійшла до запоїв, то затягувати з лікарською допомогою вже не можна ні в якому разі. Виведення із запою на дому в Івано-Франківську допоможуть здійснити фахівці приватної наркологічної клініки. Лікування цього захворювання вимагає відповідного підходу, а від хворої людини багато рішучості. Терапія може принести успіх, якщо пацієнт приймає її з щирими намірами. Це захворювання розвивається підступно, за межами свідомості питущого. Нездатність лікування алкоголізму може привести до смерті. Сигнали, які повинні викликати занепокоєння:
- Зростаючі прогалини в пам'яті.
- Зосередження уваги на алкоголі, коли хворий шукає будь-яку можливість випити, намагається відповідати алкоголезалежним друзям, планує вільний час таким чином, щоб він був в «місці, де можна випити.»
- П'є поодинці, так, щоб інші не бачили.
- Жадібність до алкоголю (п'є перед сном, п'є після повернення додому, є страх, що алкоголю не буде достатньо).
- Що виникає почуття провини, пов'язане з випивкою.
- Уникає говорити про випивку. Наркоманія, яка вказує на те, що людині, необхідне лікування, проявляється головним чином:Зміна толерантності, появу необхідності споживання великих кількостей спиртних напоїв, щоб отримати розслаблення. Це явище іноді називають «сильна голова». Поряд з відсутністю толерантності поступово зменшується ефект інтоксикації.З'являються симптоми відміни, тобто, занепокоєння, дратівливість, тремор, м'язові спазми, пітливість, нудота і навіть порушення свідомості. Залежна людина часто для полегшення симптомів досягає «перевірене рішення», яке фактично привело його до цього стану.Відчуття голоду спирту, або іншим чином примус пити - залежній людині, здається, що він нічого не варто без пиття. Життя починає зосереджуватися на алкоголі, виникає зневага до сімейного життя, інтересам, роботі, тому починають з'являтися ризиковані форми поведінки, наприклад, водіння після вживання. Втрата контролю над вживанням алкоголю, або після вживання невеликої дози. Залежна людина не може ефективно вирішити - продовжувати або припинити пити.
Є порушення пам'яті і свідомості. Спроби підтримувати періодичне утримання. Самостійна терапія алкоголю зазвичай не приносить бажаного результату. Тимчасовий «відхід від алкоголю» пов'язаний, як правило, з тим, що наркоман бачить свою проблему. Іноді це рішення приймається під тиском з боку родичів, які заохочують лікування, для того, щоб довести іншим, що все в порядку.Кожне з цих явищ може бути симптомом алкоголізму, які потребують лікування. Слід пам'ятати, що ефективне лікування алкоголізму вимагає професійної допомоги, без якої залежна людина приречений на провал, що на практиці може означати процедуру хвороби і смерті. Відповідно терапія може ефективно зупинити її.

Зверніться Анонімно до нас саме зараз!

Або просто зателефонуйте у Івано-Франківську 066-356-03-65

Заповніть форму для отримання безкоштовної консультації, запису до лікаря, виклику додому для виведення із запою, кодування, лікування алкогольної залежності

Перед застосуванням лікарського заcобу чи медичного виробу необхідна консультація з лікарем. ознайомлюйтесь з інструкцією на лікарський засіб. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Ми не є реабілітаційним закладом, допомога надається амбулаторно, і не займаємося примусовим (насильницьким) лікуванням!