Вихід з запою у Івано-Франківську

Лікування запою

Лікування алкоголізму - Кодування - Дектокс - Івано-Франківськ +38(066) 356-03-65

Швидка наркологічна допомога

Ефективне лікування алкоголізму у Івано-Франківську, виведення із запою, детоксикація, очищення організму від алкоголю, зняття абстиненції, похмілля, кодування

Як боротися з алкогольною залежністю

Люди часто звертаються до алкоголю - навіть в невеликих кількостях, намагаючись применшити проблему. Друзі, сім'я, колеги по роботі спостерігають цю тенденцію поблажливо. Але незабаром виявляється, що стали ви випивати щодня і це вже залежність. Так де ж грань між «нормальним» споживанням алкоголю і наркоманією? Як допомогти собі або іншому, якщо залежність від алкоголю вже стала проблемою.
Суть проблеми алкогольної залежності це розуміння того, що алкоголізм це хвороба. Дуже важливо, що, на відміну від інших захворювань, в разі алкоголізму людина, як правило, не робить ніяких кроків у напрямку лікування, а також приховує або заглушає факти, що він дійсно хворий. Ось що робить алкоголізм настільки підступним і ускладнює процес лікування алкоголізму. Буває, що, незважаючи на усвідомлення хвороби, пацієнт не просить про допомогу.
Алкоголізму можуть бути схильні до абсолютно все, без винятку, залежність обумовлена ​​багатьма факторами. Під алкогольну можуть потрапити пацієнти, що відносяться до різних соціальних груп, економічним і культурним. Сучасні знання про алкоголізм показує, що факт хвороби залежить від багатьох факторів. Їх можна чітко розділити на три основні групи: біологічні чинники, психологічні, екологічні. Переконання, що алкоголізм це результат одного компонента є неправильним, хоча кожен з цих факторів, як правило, може стати причиною.
Іноді ви можете зустрітися з думкою, що алкоголізм є генетичним захворюванням. Звичайно, дослідження показали, що генетичні чинники (біологічні) є важливими, але не є єдиним чинником впливає на формування залежності. З цієї причини, дуже важко, або навіть неможливо заздалегідь виявити захворювання або провести профілактику. Механізми, характерні для наркоманів часто зустрічаються у людей, які п'ють, однак вони не призводять до фази наркоманії.
Для лікування алкоголізму необхідно розуміння формування залежності заснованої на аналізі взаємозв'язків між психологічної сферою людини і його біологічної природою і навколишнім соціальним середовищем.
Як боротися з проблемою
Не намагайтеся зупинити алкоголіка від подальшого вживання алкоголю, це неможливо. Це можна зробити тільки в поодинці. Не сперечайтеся з п'яним алкоголіком. Не слід також ховати алкоголь, людина з залежністю купить ще. Не відчувайте себе винуватим, коли алкоголік звинувачує вас у тому, що він почав пити. Ви знаєте, він використовує всі можливі виправдання, щоб виправдати себе. Чи не засуджуйте, не судіть і не критикуйте, пам'ятайте, що алкоголізм є хворобою. Не чекайте, що все зміниться на краще в один день.

Зверніться Анонімно до нас саме зараз!

Або просто зателефонуйте у Івано-Франківську 066-356-03-65

Заповніть форму для отримання безкоштовної консультації, запису до лікаря, виклику додому для виведення із запою, кодування, лікування алкогольної залежності